PROČ ZAPOJIT WEB DO PODNIKÁNÍ

Ebook, video a MP3 zdarma s inspirací, jak si díky webu své podnikání rapidně usnadnit.

Odemkněte si přístup k ebooku včetně videa a MP3 ke stažení.

Kdybych dnes neměl vlastní web, připadal bych si jako bez ruky. Spíš bez obou rukou. A možná i nohou.

Když vidím, jak někteří podnikatelé makají 16 hodin denně, honí se za každým zákazníkem a kolikrát otočí každou korunu, vzpomínám na ty časy, kdy jsem to měl úplně stejně.

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Řešení máme každý téměř pod nohama, stačí se jen ohnout. Ale to je někdy těžké.

Stáhněte si zdarma ebook včetně videa a MP3. Získejte inspiraci, jak si i vy můžete své podnikání jednou pro vždy usnadnit.

Tento ebook si stáhlo již 0 čtenářů.

MINI VIDEO KURZ ZDARMA

Jako bonus k ebooku obdržíte další užitečná videa a návody.

Jen málo lidí vůbec tuší, co všechno by mohli dokázat díky webu s promyšlenou strategií.

Tajemství úspěšného webu spočívá v kráse, promyšlené strategii a pokročilé technologii.

Kdybych dnes rozjížděl nový projekt, obsah na webu by bylo to první, čím bych začal.

JSEM LUKÁŠ

Založil jsem agenturu Umíme udělat web a jsem také autorem Web Academy Clubu. Miluji tvoření webových stránek, hraní si s tím, aby nejen krásně vypadaly, ale aby taky skvěle fungovaly. Weby tvořím už od mladých let a dnes jich mám za sebou téměř 200.

Dva roky jsem členem týmu firmy SmartSelling a to konkrétně v projektu MioWeb. Weby v MioWebu tvořím už od jeho počátků a stejně dlouho používám aplikace SmartEmailing a FAPI.

Mým cílem je předávat vám know-how, které jsem se sám učil celé roky, doslova na zlatém podnose, a to s pomocí nejrůznějších vzdělávacích materiálů, blogu a nově také Web Academy Clubu. Pokud se vám moje práce líbí, moc rád budu spolupracovat i s vámi.

Lukáš Kochrda