PÁR TIPŮ, JAK NA OBSAH WEBU

Pokud čtete tento článek, tak už možná víte, že klíčem k budování důvěry na webu je kvalitní obsah. Možná se ale ptáte, jaký obsah by to měl být? Co mám na svém webu pořád dávat, aby budoval důvěru?

V první řadě je potřeba si uvědomit, že v tom svém oboru jste asi opravdu velmi zkušení a že v porovnání s lidmi, kterým chcete pomáhat, toho víte mnohem, mnohem více. To co je pro vás naprostou samozřejmostí, může mít pro jiné cenu zlata.

Řekněte tedy lidem něco, co pro ně bude z vašeho oboru přínosné. Něco, co když udělají, tak zjistí, že to pro ně mělo smysl a díky tomu vám začnou naslouchat. Myslíte si, že ve vašem oboru by to nefungovalo? Napište mi a zkusíme něco společně vymyslet.

MOŽNOSTI PUBLIKOVÁNÍ OBSAHU

  • Krátké a přínosné články na vašem blogu,
  • zajímavá videa z vašeho oboru,
  • audio nahrávky, rozhovory se zákazníky,
  • odkazy na zajímavé články,
  • fotografie z vaší práce,
  • zábavná videa z vašeho oboru,
  • tipy na slevy nebo akce.

JAK ČASTO PUBLIKOVAT?

Představte si, že na svůj web nebo blog vložíte každý týden nový hodnotný článek, video nebo jiný obsah. Kolik takových potom bude za jeden jediný rok? Pořádná hromada. Přitom každý z nich bude lákat pozornost na váš web, budovat důvěru a přitahovat nové zákazníky. Pokud si teď říkáte, že každý týden je moc, začněte klidně s dvou-týdenním odstupem, je to na vás. Důležité ale je, publikovat pravidelně, publikovat hodnotně, publikovat ideálně jednou týdně.

A na závěr mám pro vás ještě jednu radu. Nedávejte si do kalendáře upomínky na to, že každé pondělí ráno napíšete jeden článek. Zkuste to jinak. Vyhraďte si jeden den, jeden víkend. Sepište si několik témat, o kterých můžete publikovat a začněte tvořit. Připravte si vše dopředu. Pak už jen vložte obsah na webnastavte, kdy se má automaticky zveřejnit (ano, moderní web to umí udělat za vás).


VYTĚŽTE ZE SVÉHO WEBU MAXIMUM

Web academy online - obrazovka

WEB ACADEMY ONLINE + 3 BONUSY

Online kurz, který vám pomůže udělat profesionální web, se kterým nakopnete své podnikání daleko před konkurenci.

VÍCE O KURZU
Jak udělat profitující web - obálka ebooku

JAK UDĚLAT PROFITUJÍCÍ WEB + BONUS

Návod, jak vytvořit moderní web, který bude prodávat a nakopne váš byznys daleko před konkurenci.

VÍCE O EBOOKU