JAK MI WEB POMÁHÁ PODNIKAT

Webinář, ve kterém najdete inspiraci, jak díky webu ušetřit čas a usnadnit si podnikání.

Vysílání webináře začíná již brzy

16. 02. 2019 v 20:00

Být pánem svého času a mít vlastní firmu byl vždycky můj sen. Už v tehdejším zaměstnání jsem si plánoval, jak to všechno udělám. Jednoho dne jsem práskl do bot, opustil svět jistot a po hlavě skočil do podnikání.

Potřeboval jsem být vidět a tak jsem začal hledat řešení. Studoval jsem, učil se nové věci a krok za krokem postupoval vpřed. Nebylo to ze dne na den.

Dnes se snažím vzdělávat další podnikatele, kteří udělali stejný krok, jako já před lety, nebo těm, kteří si chtějí usnadnit život a ušetřit čas díky internetu.

Snažím se je vést je k tomu, aby web nebrali jako nutnost, ale jako nástroj, který ve spojení s promyšlenou strategií a moderními nástroji dokáže ušetřit čas a lépe prodávat.

Srdečně vás zvu na vysílání webináře, kde se s vámi podělím o to, jak to sám dělám na webu své webové agentury.

3 BONUSOVÁ VIDEA ZDARMA

Po skončení webináře vám pošlu další užitečná videa a návody.

NÁVOD, JAK UDĚLAT WEB

Jen málo lidí vůbec tuší, co všechno by mohli dokázat díky webu s promyšlenou strategií.

7 TIPŮ, ABY VÁM WEB VYDĚLÁVAL

Tajemství úspěšného webu spočívá v kráse, promyšlené strategii a pokročilé technologii.

OBSAH JE KLÍČ

Kdybych rozjížděl nový projekt, obsah by bylo to první, čím bych na webu začal.

JSEM LUKÁŠ

Založil jsem agenturu Umíme udělat web a jsem také autorem Web Academy Clubu. Miluji tvoření webových stránek, hraní si s tím, aby nejen krásně vypadaly, ale aby taky skvěle fungovaly. Weby tvořím už od mladých let a dnes jich mám za sebou téměř 200.

Dva roky jsem členem týmu firmy SmartSelling a to konkrétně v projektu MioWeb. Weby v MioWebu tvořím už od jeho počátků a stejně dlouho používám aplikace SmartEmailing a FAPI.

Mým cílem je předávat vám know-how, které jsem se sám učil celé roky, doslova na zlatém podnose, a to s pomocí nejrůznějších vzdělávacích materiálů, blogu a nově také Web Academy Clubu. Pokud se vám moje práce líbí, moc rád budu spolupracovat i s vámi.

Lukáš Kochrda