PROČ ZAPOJIT WEB DO PODNIKÁNÍ?

Protože vám ho v dnešní internetové době může rapidně usnadnit.
Ve webináři vám ukážu jak.

Vysílání začíná už za pár hodin

20. 04. 2019 v 20:10

Když jsem před 7 lety začínal podnikat jako IT specialista, neměl jsem tušení, kam se můj život posune díky webovým stránkám. Tehdy jsem si vytvořil jednoduchou webovou vizitku a čekal, až na ni někdo přijde.

Pak mi ale došlo, že na to musím jít jinak. Chytře a se správnou strategií. A tak jsem se začal vzdělávat nejen v tvorbě webů, ale i v marketingu a online prodeji.

Místo IT dnes předávám dalším lidem to, co jsem se dlouhé roky učil.

A vás si tímto dovoluji pozvat na vysílání krátkého webináře, kde vám řeknu více o tom, proč zapojit web i do vašeho podnikání. Získáte návod, jak si díky webu a internetu jednou pro vždy usnadnit práci.

3 BONUSOVÁ VIDEA ZDARMA

Po skončení webináře vám pošlu další užitečná videa a návody.

Jen málo lidí vůbec tuší, co všechno by mohli dokázat díky webu s promyšlenou strategií.

Tajemství úspěšného webu spočívá v kráse, promyšlené strategii a pokročilé technologii.

Kdybych dnes rozjížděl nový projekt, obsah na webu by bylo to první, čím bych začal.

JSEM LUKÁŠ

Založil jsem agenturu Umíme udělat web a jsem také autorem Web Academy Clubu. Miluji tvoření webových stránek, hraní si s tím, aby nejen krásně vypadaly, ale aby taky skvěle fungovaly. Weby tvořím už od mladých let a dnes jich mám za sebou téměř 200.

Dva roky jsem členem týmu firmy SmartSelling a to konkrétně v projektu MioWeb. Weby v MioWebu tvořím už od jeho počátků a stejně dlouho používám aplikace SmartEmailing a FAPI.

Mým cílem je předávat vám know-how, které jsem se sám učil celé roky, doslova na zlatém podnose, a to s pomocí nejrůznějších vzdělávacích materiálů, blogu a nově také Web Academy Clubu. Pokud se vám moje práce líbí, moc rád budu spolupracovat i s vámi.

Lukáš Kochrda