NÁVOD, JAK UDĚLAT WEB

Jen málo lidí vůbec tuší, co všechno by mohli dokázat díky webu s promyšlenou strategií.

Odemkněte si přístup k návodu včetně videa a MP3 ke stažení.

Abyste měli vlastní web, nemusíte být grafik ani programátor. S tímto návodem to zvládnete třeba za jedno odpoledne úplně sami. Je jedno jestli jste naprostý počítačový analfabet.

Důležité je začít. Začněte ještě dnes budovat web, který vám jednou třeba změní celý život. Vyzkoušejte si, jak je to snadné.

Pokud podnikáte, používáte zastaralé metody pro získávání zákazníků a dost možná jste na pokraji sil, teď je vaše příležitost to změnit. Ano, díky webu!

JSEM LUKÁŠ

Založil jsem agenturu Umíme udělat web a jsem také autorem Web Academy Clubu. Miluji tvoření webových stránek, hraní si s tím, aby nejen krásně vypadaly, ale aby taky skvěle fungovaly. Weby tvořím už od mladých let a dnes jich mám za sebou téměř 200.

Dva roky jsem členem týmu firmy SmartSelling a to konkrétně v projektu MioWeb. Weby v MioWebu tvořím už od jeho počátků a stejně dlouho používám aplikace SmartEmailing a FAPI.

Mým cílem je předávat vám know-how, které jsem se sám učil celé roky, doslova na zlatém podnose, a to s pomocí nejrůznějších vzdělávacích materiálů, blogu a nově také Web Academy Clubu. Pokud se vám moje práce líbí, moc rád budu spolupracovat i s vámi.

Lukáš Kochrda