VIP školení

Využijte naše mentoringové programy, které vám nalijí do hlavy vše potřebné za jediný den.

Chcete se naučit tvořit skvělé weby (v MioWebu), přijít na kloub principům e-mail marketingu (s pomocí SmartEmailingu) nebo začít prodávat přes internet (skrze FAPI)?

Využijte naše mentoringové programy, které vám nalijí do hlavy vše potřebné za jediný den.

  • NENÍ TO HROMADNÉ ŠKOLENÍ
    Na klasickém školení se lektor věnuje v jednu chvíli větší skupině lidí. Kvůli tomu není tolik prostoru věnovat se pouze vám a tomu, co potřebujete udělat na svém webu, v e-mail marketingu nebo prodeji.
  • JE TO MENTORING JEN PRO VÁS
    Je to intenzivní školení určené výhradně pro jednu osobu, při kterém se zkušený tvůrce bude po celou dobu věnovat pouze vám a vašemu webu, e-mail marketingu nebo online prodeji.

PRO KOHO JE MENTORING

Pro každého, kdo se chce naučit tvořit skvělé weby v MioWebu, i když je začátečník, chce si vyšperkovat vlastní web nebo se prostě zdokonalit v práci s MioWebem.

ROZSAH

Délka mentoringu je 8 hodin + přestávky podle domluvy.

TERMÍN

Na termínu se domluvíme individuálně, aby vám co nejlépe vyhovoval.

MÍSTO

Domluvíme se, jestli tvůrce přijede za vámi, nebo vás pohostí ve své kanceláři.

CENA

19.900 Kč + DPH.

TVORBA WEBU V MIOWEBU

Abyste měli vlastní profesionální web, nemusíte být v dnešní době grafik ani programátor. Tajemství spočívá v nástroji, který sami pro tvorbu webů našich klientů používáme - MioWeb.

Rádi vás s MioWebem v rámci jednodenního intenzivního školení naučíme pracovat a ukážeme vám jeho ovládání od A do Z.

Na konci dne budete mít před sebou vlastní profesionální web, který můžete rovnou pustit do světa. A třeba pak sami začnete lidem ze svého okolí s tvořením webů v MioWebu pomáhat.

PŘÍPRAVA KE STARTU

Na začátku budete seznámeni s nutnou teorií, pobavíme se o vašich požadavcích a řekneme si, co všechno může web obsahovat a s čím vším vám může pomoci.

DOMÉNA, WEBHOSTING

Zamyslíme se nad vhodným názvem domény, kterou si zaregistrujete a zřídíte si k ní vlastní webhosting. Pokud nevíte, co to je, žádný strach. Vše si důkladně vysvětlíme.

INSTALACE MIOWEBU

Krok za krokem nainstalujeme MioWeb na váš webhosting a tím připravíme technický základ pro váš web.

DŮLEŽITÁ NASTAVENÍ

Hned na začátku projdeme všechna důležitá nastavení celého webu, abyste na ně později nemuseli myslet.

DESIGN, ÚVODNÍ STRÁNKA

Seznámíte se s pravidly designu, která jsou pro váš web důležitá. Jde o to, aby design odpovídal vašemu zaměření, firemní identitě a web díky němu působil čistým a přehledným dojmem. Pomalu začneme tvořit úvodní stránku vašeho webu.

OBSAH, BLOG, OBRÁZKY

Z designu úvodní stránky budeme vycházet také při tvorbě ostatních stránek. Nezapomeneme na blog, jeho význam pro web a doporučíme zdroje obrázků a nástroje pro jejich editaci. Aby web neporušoval zákony, doporučíme, co na něm určitě nesmí chybět.

ZABEZPEČENÍ

Aby vám web nenapadl třeba robot, kterých po internetu škodí mraky, nezapomeneme na jeho zabezpečení a automatické zálohování.

SPUŠTĚNÍ, MARKETING, PROPAGACE

Nakonec vše důkladně otestujeme, spustíme a doporučíme další kroky k tomu, aby byl web na internetu vidět.

BONUS #1: PRACOVNÍ SEŠIT

V ceně kromě samotného koučingu získáte také pracovní sešit se všemi potřebnými informacemi a místem pro vaše poznámky. Ke všemu se tak budete moci vrátit i později, hezky v klidu.

BONUS #2: 1 HODINA ONLINE KONZULTACE

Po koučingu se domluvíme na termínu online konzultace, při které se podíváme na případné dotazy a vaše další požadavky. Termín bude zároveň vaším závazkem, abyste se s webem po koučingu posunuli o velký krok vpřed.

KOMUNIKACE VE SMARTEMAILINGU

E-mail je jedním z nejmocnějších nástrojů, který můžete se svým webem použít, aby budoval důvěru návštěvníků, přinášel jim hodnotné informace a komunikoval s nimi.

Díky SmartEmailingu bude komunikace samozřejmě automatická. Tak že je úplně jedno, co zrovna děláte. Jestli spíte, nebo trávíte volný čas třeba na chatě.

SmartEmailing umožní lidem na vašem webu získat hodnotný obsah výměnou za kontakt, automaticky jim slíbený obsah pošle a další dny s nimi bude automaticky komunikovat a budovat důvěru.

V rámci jednodenního intenzivního školení se naučíte se SmartEmailingem pracovat, nastavíte si ho a propojíte s webem, vytvoříte šablony pro e-maily, formuláře a celý automatický e-mailingový proces.

Na konci dne budete mít před sebou dokonalého komunikačního robota, který rovnou může začít budovat důvěru vám i vašemu webu.

ÚVOD

Na začátku budete seznámeni s nutnou teorií, pobavíme se o vašich požadavcích a řekneme si, co všechno můžete díky e-mailu automatizovat.

NASTAVENÍ

Společně se podíváme na nejdůležitějšími faktory nastavení, abyste později věděli, na co je potřeba nezapomínat.

PROPOJENÍ S WEBEM

Vysvětlíme si možnosti, jak nástroj napojit na web a rovnou to také uděláte.

SEZNAMY KONTAKTŮ

Naučíte se tvořit seznamy kontaktů a pochopíte, jakým způsobem a podle jakých principů je vůbec tvořit.

FORMULÁŘE

Vytvoříte první formuláře pro váš web, které budou prvním krokem k automatické komunikaci s návštěvníky. Rovnou je pak na web vložíte.

KAMPANĚ, SÉRIE E-MAILŮ

Pošlete svůj první automatický e-mail, nastavíte si šablony a vytvoříte sérii e-mailů, která se automaticky pošle zaregistrovaným kontaktům (v čase který si řeknete).

SEGMENTACE, STATISTIKY

Nezapomeneme na nutnou segmentaci zákazníků i vyhodnocení úspěšnosti kampaní díky statistikám.

BONUS #1: PRACOVNÍ SEŠIT

V ceně kromě samotného koučingu získáte také pracovní sešit se všemi potřebnými informacemi a místem pro vaše poznámky. Ke všemu se tak budete moci vrátit i později, hezky v klidu.

BONUS #2: 1 HODINA ONLINE KONZULTACE

Po koučingu se domluvíme na termínu online konzultace, při které se podíváme na případné dotazy a vaše další požadavky. Termín bude zároveň vaším závazkem, abyste se s e-mailingem po koučingu posunuli o velký krok vpřed.

PRO KOHO JE MENTORING

Pro každého, kdo se chce naučit ovládnout automatickou e-mailovou komunikaci s návštěvníky svého webu, i když je začátečník, nebo se prostě zdokonalit v práci se SmartEmailingem.

ROZSAH

Délka mentoringu je 6 hodin + přestávky podle domluvy.

TERMÍN

Na termínu se domluvíme individuálně, aby vám co nejlépe vyhovoval.

MÍSTO

Domluvíme se, jestli lektor přijede za vámi, nebo vás pohostí ve své kanceláři.

CENA

14.900 Kč + DPH.

PRO KOHO JE MENTORING

Pro každého, kdo chce začít prodávat přes internet a nemuset přitom řešit fakturaci ručně. Pro každého, kdo chce pro online prodej využít to nejlepší řešení. Pro každého, kdo se chce zdokonalit v práci s FAPI.

ROZSAH

Délka mentoringu je 4 hodiny.

TERMÍN

Na termínu se domluvíme individuálně, aby vám co nejlépe vyhovoval.

MÍSTO

Domluvíme se, jestli tvůrce přijede za vámi, nebo vás pohostí ve své kanceláři.

CENA

9.900 Kč + DPH.

FAKTURACE ONLINE VE FAPI

Úspěšnost prodeje na internetu spočívá v automatizaci. Přece byste při každém prodeji přes internet nechtěli veškerou fakturaci dělat ručně.

Přijetí objednávky, vystavení zálohové faktury a její odeslání emailem, načtení platby z banky nebo platební brány, vystavení a odeslání daňového dokladu, odeslání zaplaceného elektronického produktu nebo služby. Ani u jednoho nemusíte být. FAPI udělá vše za vás. Vy si jen v klidu prohlédnete, kolik nových objednávek přibylo. Třeba přes mobil.

Opakovaná fakturace, vystavení faktury manuálně, EET, slevové kupóny, export do účetnictví (POHODA, Money S3, Money S4, V-Soft) a mnoho dalšího.

V rámci jednodenního intenzivního školení se naučíte, jak FAPI správně nastavit, propojit s webem a samozřejmě používat.

Na konci dne budete mít před sebou dokonalého prodejního robota, který všechno to otravné papírování vyřídí za vás. Můžete si tak v klidu odjet třeba na dovolenou.

ÚVOD

Dozvíte se nutnou teorii o FAPI jako takovém, jaké má možnosti a s čím může pomoci vašemu webu i podnikání.

NASTAVENÍ

Postupně projdeme důležitá základní nastavení a vysvětlíme si, co k čemu slouží.

LOGO, PODPIS, BANKA

Vložíme obrázek s vaším logem, razítkem a podpisem a vytvoříme propojení s bankou, aby se automaticky načítaly výpisy.

PROPOJENÍ S WEBEM

Naučíte se, jak FAPI jednoduše provázat se svým webem. Díky tomu budete moct prodávat a fakturovat přímo z webu.

PRODEJNÍ FORMULÁŘ, ČÍSELNÉ ŘADY, EMAILY

Vytvoříte si první prodejní formulář včetně položek, podíváme se na nastavení číselných řad a přednastavíme obsah automaticky zasílaných emailů.

UPOMÍNKY, SLEVOVÉ KÓDY, EET

Pokud budete chtít, nastavíte si také automatické upomínky faktur před / po splatnosti. Naučíte se pracovat se slevovými kódy. Nebo se naučíte, jak FAPI propojit s EET.

PLATEBNÍ BRÁNY

Nezapomeneme ani na platební brány. Dozvíte se, jak to funguje a případně si rovnou platební bránu zaregistrujete (ThePay / GoPay, abyste ji ve FAPI mohli použít.

BONUS #1: PRACOVNÍ SEŠIT

V ceně kromě samotného koučingu získáte také pracovní sešit se všemi potřebnými informacemi a místem pro vaše poznámky. Ke všemu se tak budete moci vrátit i později, hezky v klidu.

BONUS #2: 1 HODINA ONLINE KONZULTACE

Po koučingu se domluvíme na termínu online konzultace, při které se podíváme na případné dotazy a vaše další požadavky. Termín bude zároveň vaším závazkem, abyste se s FAPI po koučingu posunuli o velký krok vpřed.
S Lukášem spolupracuji už dlouhou dobu. Pomohl mi s několika mými projekty a vždycky to byla perfektní spolupráce. Zejména bych pak ocenila to, že dodržuje domluvené termíny, není potřeba ho o něco uhánět, pracuje samostatně a ve spolupráci s ním mi vždycky odpadlo hodně starostí. Vřele doporučuji.
Ivona Neuwirtovákreativní textařka a copywriterka
Maximální spokojenost. Nový web mi ušetřil spoustu peněz, protože si ho můžu spravovat naprosto sama. Vypadá skvěle, je přehledný, moderní a splňuje to, co ke své práci potřebuji. Navíc v kombinaci se SmartEmailingem je to naprostá bomba. Doporučení zcela určitě ráda dám:)
Pavla Fukováprofesionální masérka